Filtreeri postitusi

Kümnenda Kultuurikompassi “Kuidas rääkida oma lugu?” otseülekanne läheb eetrisse Võru maakonnast

27. mail kell 14.00.–17.00 toimub Kultuurikompassi foorum “Kuidas rääkida oma lugu?“, kus lugude rääkimise tippeksperdid jagavad teadmisi ja kogemusi, kuidas luua lummav, eristuv narratiiv ning elamuste kaudu enda lugu rääkida. Fookuses on Lõuna-Eesti elamused ja lood, mis asetatakse nii Eesti kui rahvusvahelisse konteksti.

Loe lisaks

Edukad Euroopa kultuurijuhid arutlesid Eesti rahvusvahelise kõnekuse üle

Tartus 26. novembril toimunud foorumil „Kultuurikompass – kuidas kõnetada Euroopat?“ arutleti edukate Euroopa kultuurijuhtide osavõtul Eesti rahvusvahelise silmapaistvuse kasvu üle ning otsiti võimalusi, kuidas luua tugevamaid sidemeid eri riikides tegutsevate kultuurikorraldajate vahel. Foorum tõi virtuaalselt kokku üle 600 inimese 18 erinevast riigist.

Loe lisaks

Vaata neljapäeval otseülekannet rahvusvaheliselt Kultuurikompassi foorumilt "Kuidas kõnetada Euroopat?"

Neljapäeval, 26. novembril toimub rahvusvaheline kultuurikorraldajate tippfoorum „Kultuurikompass – How to Address Europe?“, kus festivalide ja elamussündmuste korraldajad üle Euroopa otsivad vastuseid küsimustele, kuidas olla atraktiivne rahvusvahelisele publikule ja partneritele ning kuidas üle elada praegused pingelised ajad. Üritus kuulub Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 programmi.

Loe lisaks

Arhiiv