Kommenteeri

Osale veebikonverentsil “Art, Culture, Technology- new perspectives for youth leaders”

10. Novembril kell 13.00-15.00 toimub veebikonverents “Art, Culture, Technology- new perspectives for youth leaders.“ Sündmus kutsub arutlema, kuidas kasutada kunst ning tehnoloogiat noorte loovuse võimendamiseks. Uurime koos, milliseid tegevusi tehakse Euroopa linnades praegu noorte loovisikute toetamiseks ja mida saab veelgi paremini teha.


Noore loova inimesena konkurentsis püsimiseks on oluline osata ennast ning oma loomingut turundada ja kasutada erinevaid taktikaid oma loomingu avalikkuse ette toomiseks. Olgu loominguks maalikunst, video- või fotograafia, luule või hoopis midagi muud.

Veebikonverents toob kokku loovisikud, kultuurisektori edendajad, noorsootöötajad, noortega töötavatele inimesed, et koos edendada noorte loovisikute võimalusi.

Foorumi päevakava on mitmekesine ja nippe jagavad oma ala professionaalid Eestist, Leedust, Luxembourgist ning Serbiast.

Veebikonverentsil esinevad Tartu 2024 Extended noorteprogrammi juht Angela Ader ja Extended esimese lennu vilistlane Laura Liisa Svätski, Women in Digital Empowerment juht Marina Andrieu, Euroopa kultuuripealinna Kaunas 2022 noortefestivali AUDRA virtuaalnäituse kuraator Martynas Žabas, kaasaegse digikunsti galeri IRGI gallery kunstnikud Emilija Statinaitė ja Karolina Latvyte-Bibiano, Erasmus+ Young Creatives Going Digital projekti osavõtjad Srebiast ja Ungarist, Noorte Kaasaegse Kunsti projekti eestvedaja ja Viljandi Kunstikooli direktor Laineli Parrest, Serbia noorteraadio Oradio uurivajakirjanik ning Kulturanova sündmuste looja Jelena Bozic.


Registreeri end konverentsile.

Sündmus toimub inglise keeles.

Konverents on osa Erasmus+ projektist Young Creatives Going Digital.


Lisa kommentaar

Email again: