Kommenteeri

Kultuurikorraldajate küsitlus toetab Tartu kandideerimist Euroopa kultuuripealinnaks (tähtaeg pikenes!)

4. juulil algas suur küsitlus, mille eesmärk on koguda Tartu kultuuurielu eestvedajatelt sisendit uue kultuurikorralduse arenguprogrammi jaoks. Koolitustesari saab alguse sel sügisel ja toetab Tartu ning Lõuna-Eesti kandidatuuri 2024. aasta Euroopa kultuuripealinnaks.

“Kultuurikorraldajate pingutuseta ei oleks Tartu kultuurielu nii rikas, kui ta praegu on: kohalikud kultuuri-, spordi- ja noortesündmused muudavad Tartu nii meie külaliste kui meie endi jaoks paremaks paigaks,” põhjendab Tartu abilinnapea Madis Lepajõe küsitluse tähtsust.

Küsitlus keskendub piirkonna kultuurikorraldajate tegevuse kaardistamisele, muuhulgas uurides, mis neid oma tegevuses motiveerib või pärsib, millised on nende oskused ning millist kompetentsi oleks neil juurde vaja.

Programmi esimene seminar on kultuurirahastusmudelite teemaline. Järgmiste seminaride teemad selguvad kultuurikorraldajatelt saadud tagasiside põhjal.

Kultuurikorralduse arenguprogramm on pikaajaline protsess, mis toimub samaaegselt kultuuripealinna kandidatuuriga. Korraldamisõiguse võidu korral kestab arenguprogramm vähemalt 2024. aastani.

Küsitluse link asub siin.

Vastuseid kogutakse 1. augustini.

NB! Tähtaeg pikenes 12. augustini!


Lisa kommentaar

Email again: