Filtreeri postitusi

Hakka Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 vabatahtlikuks

Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 otsib selleks suveks (juuni-august 2022) tuge Tartu ja Lõuna-Eesti kultuurisündmuste korraldamisel. Kandideerima on oodatud erineva taustaga inimesed: need, kes soovivad arendada endas uusi oskusi aga ka professionaalid, kes on valmis oma oskusi teistega jagama.
Loe lisaks

Lõuna-Eesti kogukonnaprogramm avas taotlusvooru väärtuspõhiste sündmuste korraldamiseks

Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammi kuuluv Lõuna-Eesti kogukonnaprogramm avas täna LEADER tegevusgruppide eestvõttel taotlusvooru. Selle eesmärk on kutsuda kohalikke kogukondi pakkuma oma ideid väärtuspõhiste sündmuste korraldamiseks 2023.-2024. aastal Lõuna-Eestis. Taotlusvoor on avatud 16. maist kuni 15. augustini ning sügisel välja valitavate ideede teostamiseks saavad sündmuste korraldajad lisaks rahalisele toele osaleda ka ideede arendusprotsessis.
Loe lisaks

Lõuna-Eesti noored korraldavad Tartus loodussäästliku vahetusturu

Lastekaitsepäeval 1. juunil toimub Tartus Extended Exchange vahetusturg. Tartu 2024 Extended noorteprogrammi osalejate sündmuse eesmärk on pakkuda eakaaslastele võimalust värskendada oma riidekappi loodussäästlikult ning lõbusalt. Turg leiab aset Aparaaditehase Taskuhoovis kell 17:00 - 19:00.
Loe lisaks

Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 saab elektriautod

Kolmapäeval, 11. mail saab Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 tiim nelja elektrisõiduki võrra rikkamaks. Kultuuripealinn sõlmib esimese ametliku partnerlusleppe Topautoga, mis avab Ilmatsalu tänaval laiendatud salongi.
Loe lisaks

Arhiiv