Filtreeri postitusi

Euroopa kultuuripealinnade ekspertkomisjon tutvus Tartu 2024 tegevuste, sündmuste ja plaanidega

Eelmisel nädalal kohtus sihtasutuse Tartu 2024 meeskond Euroopa kultuuripealinnade ekspertkomisjoniga, et anda ülevaade Tartus ja Lõuna-Eestis alanud ettevalmistuste hetkeseisust. Rahvusvaheline komisjon tutvus Tartu 2024 tegevuste, toimunud sündmuste ja plaanidega järgnevateks aastateks. Enne 2024. aastat toimub veel kaks samalaadset kohtumist ning nende eduka läbimise korral määratakse kultuuripealinnale 1,5 miljoni euro suurune Melina Mercouri preemia.

Loe lisaks

Arendusprotsessi teises moodulis viimistleti tegevuskavasid

Augustis lõppes Tartu 2024 esimese kultuuri- ja haridusprogrammi arendusprotsessi teine moodul “Kuidas?”. Kuna septembris algas järgmine moodul “Kellele?”, on paslik kokku võtta möödunud kuude töö ja jagada muljeid protsessis osalevatelt projektiarendajatelt, programmiliini juhilt ja loomenõukogu liikmelt.

Loe lisaks

Tartu 2024 projektiarendajad uurisid Ahhaas, kuidas publikut leida ja hoida

11. septembril toimus Ahhaa Teaduskeskuses Tartu 2024 kultuuriprogrammi arendusprotsessi kolmas seminar. Seminaril, mille teemaks oli “Kellele?”, räägiti sellest, kuidas leida ja hoida oma publikut ning kuidas kaasata neid, kes tavaliselt kultuurisündmusteni ei jõua. Terve päev oli täidetud oma valdkonna spetsialistide kõnedega ja sisukate töötubade ning sessioonidega.
Loe lisaks

Arhiiv