Head kultuurisündmuste korraldajad, Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 sõbrad ning kaasaelajad! 

4. märtsil stardib taas kultuurikorraldajate foorum Kultuurikompass! Saame virtuaalselt kokku ja räägime publikust ning viimase tundmaõppimisest. 

Kahtlemata on distants osapoolte vahel piirangute mõjul veelgi süvenenud. Ka meie tahame oma foorumite kuulajaskonnaga taas vahetult kohtuda. Sel korral võtame fookusesse publiku-uuringud, sest pärast kultuurielu taastumist on eriti oluline teada, kuidas luua külastajaga võimalikult tugev side.

Vastame küsimustele: Miks ja kuidas korraldada publiku-uuringuid? Mida annab pikaajaline publiku-uuringute läbiviimine? Mil moel kasutada publiku-uuringute tulemusi?
Kogemusi jagavad Eva Saar (Jazzkaar), Rasmus Kask (Eesti Vabaõhumuuseum), Maarja Mänd (Tartu Uus Teater - produtsent/loomenõukogu liige), Sven Luka (Imagine\TBWA - loovstrateeg). Arutelujuht Juhan Hellerma (ERR teadusportaali Novaator toimetaja). Kõnesid ja arutelusid antakse edasi eesti keeles. Osavõtt foorumist on tasuta. Osale, vaata otseülekannet ja küsi esinejatelt küsimusi virtuaalselt:


Mis on Kultuurikompass?

Tartu ja Lõuna-Eesti kultuurikorraldajate programm Kultuurikompass kutsub kultuurikorraldajaid ja loojaid, ent ka loov- ja sotsiaalseid ettevõtjaid üksteiselt õppima, sest teadmiste ja kogemuste vahetamine teeb Tartut ning Lõuna-Eestit rikkamaks. Kultuurikompassi programmi sündmusi - foorumeid ja seminare - korraldab sihtasutus Tartu 2024 koostöös Tartu linnavalitsuse ja partneritega Tartust ja Lõuna-Eestist. Esimene Kultuurikompassi foorum toimus jaanuaris 2019 ning käesoleva aasta lõpuks on toimunud lisaks kahele rahvusvahelisele foorumile, kuus tavalist ja kaks seminari.