TEEME TARTU 2024 TEOKS ÜHESKOOS!


Erni Kask

Vastutav projektijuht
erni.kask@raad.tartu.ee | +372 736 1358, +372 50 93 270



Kalle Paas
Projektijuht
kalle.paas@raad.tartu.ee | +372 53 421 824



Merje Laimets
Assistent
merje.laimets@raad.tartu.ee | +372 736 1334, +372 55 649 706


Triin Pikk
Kultuuriprogrammi projektijuht
triin.pikk@raad.tartu.ee | +372 5340 7118


Annela Laaneots
Regionaalne koordinaator
annela.laaneots@tlu.ee | +372 557 9808


Kaspar Aug
Turunduskommunikatsiooni projektijuht
kaspar.aug@raad.tartu.ee | +372 5691 5644

Berk Vaher
Kandidatuuriraamatu koostaja


AADRESS

Tartu linnavalitsuse kultuuriosakond. Raekoja plats 12 (II korrus), 51004, Tartu

Leia meid kaardilt:


VISUAALNE IDENTITEET


PNG: